2020 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

AD SOYAD ÜNİVERSİTE ADI PROGRAM ADI
BAŞAK AYDIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP (İNGİLİZCE)
NAZİRE ATA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
KAYRA KAĞAN BALCI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ÖZGE AVCI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
ŞÜKRÜ BORAN GÜRBÜZTÜRK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
ÖYKÜ DİŞBUDAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
FERİDE ZEYNEP AKINCI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE)
SİNEM KORKMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (Tam Burslu) (İNGİLİZCE)
BURÇİN BAHAR GÜLER KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (Tam Burslu) (İNGİLİZCE)
EMİNE SENA YAYLA KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK (Tam Burslu) (İNGİLİZCE)
SUMRU DENİZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (Tam Burslu) (İNGİLİZCE)
ALPEREN US KOÇ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (%50 Burslu) (İNGİLİZCE)
MERVE YAREN YUMUTGAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
MEHMET YAĞIZCAN ŞEREFOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ARSLAN ERSAGUN ERSOY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
BEGÜM GÜNER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE)
SIDIKA NAZ DAĞLI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP (Tam Burslu) (İNGİLİZCE)
DORUK EGE DOĞAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP (Tam Burslu) (İNGİLİZCE)
BORA GÖNÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ELAY KARAKAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM (İNGİLİZCE)
METE ORHUN MİNBAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YAPAY ZEKA VERİ HAZIRLAMA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
İLAYDA ŞEN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
GAYE TUNA MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (İNGİLİZCE)
MERT EREN KARABULUT MARMARA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ARDA YILDIRIM MARMARA ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
DERİN BAKAL İSTANBUL ATLAS ÜNİVERSİTESİ TIP (%25 Burslu) (İNGİLİZCE)
HAKAN YANIK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ (%50 Burslu) (İNGİLİZCE)
METE ORHUN MİNBAY COLGATE UNIVERSITY (USA) COMPUTER SCIENCE
PELİN DEMİRCİ NYU ABU DHABI CHEMICAL ENGINEERING
BARIŞ ONAT PRINCETON UNIVERSITY (USA) PHYSICS
ENES AKYUZ CITY UNIVERSITY OF HONG KONG COMPUTER SCIENCE & DATA SCIENCE
UTKU ZEKİ ORTAL RADBOUD UNIVERSITY (NETHERLANDS) BIOLOGY
ATA ERTUĞ ÇİL DELFT UNIVERSITY OF TECHNOLOGY COMPUTER SCIENCE AND ENGINEERING
BARIŞ ALDEMİR ROCHESTER INSTITUE OF TECHNOLOGY INDUSTRIAL DESIGN
VEYSEL GÜNEY YILMAZ GETTYSBURG COLLEGE CONSERVATORY & UNDECIDED
ALP EFE KARALAR PENN STATE UNIVERSITY COMPUTER ENGINEERING
ZEYNEP AK EINDHOVEN UNIVERSITY OF TECHNOLOGY MECHANICAL ENGINEERING
HİLAL BEGÜM CEYLAN ERASMUS UNIVERSITY ECONOMICS AND BUSSINESS ECONOMICS