2019 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

Ad Soyad Üniversite Adı Program Adı
ALİ EREN YILDIRIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA CERRAHPAŞA TIP (İNGİLİZCE)
BERİL AY ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
SELİN KOLSUZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
AHMET EGE SERT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MİMARLIK (İNGİLİZCE)
DEMET TÜMKAYA KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
GÖRKEM TOPAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
KEMAL YANGINCI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
MELİS YALÇIN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
TATUL OFLAZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) TARİH (İNGİLİZCE)
UFUK GÜVENÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ULAŞ BARAN RANDA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN AVCI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
ERGİN İSPİROĞULLARI GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
İSA PİKBAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TUANA YAĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
EZGİ BARUT İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
GÖKNUR GÜNEŞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR ŞAHİN ALTIN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
GİZEM İNCESU STANFORD UNİVERSITY PHYSICS
KEREM SERDAR ÖZTÜRK UNIVERSITY OF TORONTO COMPUTER ENGINEERING
LARA DENİZ BOCCONI UNIVERSITY INTERNATIONAL ECONOMICS & MANAGEMENT
ÜNAL YİĞİT ÖZÜLKÜ COLUMBIA UNIVERSITY ENVIRONMENTAL ENGINEERING
YAĞMUR ŞİMŞEK TUFTS UNIVERSITY COGNITIVE SCIENCE AND ART DOUBLE MAJOR
BARAN OZAN YARAR DELFT UNIVERSITY COMPUTER SCIENCE
BERK TÜRKKANI NYU NEW YORK POLITICAL SCIENCE
EGE FEYZİOĞLU UNİVERSITY OF TORONTO COMPUTER ENGINEERING
İLAYDA ÖZDEMİR NYU ABU DHABI PSYCHOLOGY
NESİBE DERİN SİVRİOĞLU GRINNELL COLLEGE PHYSICS
ÜNAL GÜNEŞ TİRYAKİ COLGATE UNIVERSITY LIBERAL ARTS (MATHEMATICS)
YAVUZ KAKLIKKAYA NYU ABU DHABI GENERAL ENGINEERING
ATAHAN ÖZTÜRK MINERVA KG MATHEMATICS
AYŞEGÜL AĞACIKLAR BATES COLLEGE LIBERAL ARTS
BERKE FİLİZ AMSTERDAM UNIVERSITY COLLEGE LIBERAL ARTS – BACHELOR OF SCIENCE
BUĞRA ALTINTOP STRASBOURG UNIVERSITY LAW
DENİZ TURAN SCIENCES PO POLITICAL SCIENCE
DOĞA AKSEN ERASMUS UNIVERSITY ROTTERDAM ECONOMICS & ECONOMETRICS DOUBLE MAJOR
GÖKSU KENANOĞLU RADBOUD UNIVERSITY BIOLOGY
ONUR YEL KU LEUVEN ENGINEERING TECHNOLOGY AND CHEMISTRY
TANYA ŞANAL KU LEUVEN BUSINESS ADMINISTRATION
VERDA YILDIZLI BRYN MAWR COLLEGE LIBERAL ARTS
ZEYNEP GÜNAY ERASMUS UNIVERSITY ROTTERDAM ECONOMICS & ECONOMETRICS DOUBLE MAJOR