2019 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

AD SOYAD ÜNİVERSİTE ADI PROGRAM ADI
ALİ EREN YILDIRIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA CERRAHPAŞA TIP (İNGİLİZCE)
BERİL AY ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
SELİN KOLSUZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
DEMET TÜMKAYA KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
FİDEL BERDAN DEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (TAM BURSLU)
ASLI AKSOY KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (% 50 BURSLU)
AHMET EGE SERT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
TATUL OFLAZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TARİH (İNGİLİZCE)
UFUK GÜVENÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
IŞIKSU İNCİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOİ
GÖRKEM TOPAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
KEMAL YANGINCI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
MELİS YALÇIN EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
ULAŞ BARAN RANDA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN AVCI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
ERGİN İSPİROĞULLARI GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
İSA PİKBAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TUANA YAĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
İLAYDA YENİCELİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HEVAL AYŞE ALTUNSARAY ATILIM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (% 50 BURSLU)
EZGİ BARUT İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
GÖKNUR GÜNEŞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR ŞAHİN ALTIN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
SUDE LOKMANOĞLU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOİ
GİZEM İNCESU STANFORD UNİVERSITY PHYSICS
KEREM SERDAR ÖZTÜRK UNIVERSITY OF TORONTO COMPUTER ENGINEERING
LARA DENİZ BOCCONI UNIVERSITY INTERNATIONAL ECONOMICS & MANAGEMENT
ÜNAL YİĞİT ÖZÜLKÜ COLUMBIA UNIVERSITY ENVIRONMENTAL ENGINEERING
YAĞMUR ŞİMŞEK TUFTS UNIVERSITY COGNITIVE SCIENCE AND ART DOUBLE MAJOR
BARAN OZAN YARAR DELFT UNIVERSITY COMPUTER SCIENCE
BERK TÜRKKANI NYU NEW YORK POLITICAL SCIENCE
EGE FEYZİOĞLU UNİVERSITY OF TORONTO COMPUTER ENGINEERING
İLAYDA ÖZDEMİR NYU ABU DHABI PSYCHOLOGY
NESİBE DERİN SİVRİOĞLU GRINNELL COLLEGE PHYSICS
ÜNAL GÜNEŞ TİRYAKİ COLGATE UNIVERSITY LIBERAL ARTS (MATHEMATICS)
YAVUZ KAKLIKKAYA NEW YORK UNIVERSITY GENERAL ENGINEERING
ATAHAN ÖZTÜRK MINERVA KG MATHEMATICS
AYŞEGÜL AĞACIKLAR LMU MUNICH CHEMISTRY AND BOICHEMISTRY
BERKE FİLİZ AMSTERDAM UNIVERSITY COLLEGE LIBERAL ARTS – BACHELOR OF SCIENCE
BUĞRA ALTINTOP STRASBOURG UNIVERSITY LAW
DENİZ TURAN SCIENCES PO POLITICAL SCIENCE
DOĞA AKSEN ERASMUS UNIVERSITY ROTTERDAM ECONOMICS & ECONOMETRICS DOUBLE MAJOR
GÖKSU KENANOĞLU RADBOUD UNIVERSITY BIOLOGY
ONUR YEL KU LEUVEN ENGINEERING TECHNOLOGY AND CHEMISTRY
TANYA ŞANAL KU LEUVEN BUSINESS ADMINISTRATION
VERDA YILDIZLI BRYN MAWR COLLEGE LIBERAL ARTS
ZEYNEP GÜNAY ERASMUS UNIVERSITY ROTTERDAM ECONOMICS & ECONOMETRICS DOUBLE MAJOR