2018 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

AD SOYAD ÜNİVERSİTE ADI PROGRAM ADI
ERKAY ZÜRAP İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
ÇETİNCAN ÖNELGE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
AYŞE ÇOBAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ERDEM BAHADIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
KORCAN KOÇ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (İNGİLİZCE)
BERK UZUNONAT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
YAĞIZ MURATCAN SAY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
ZEYNEP ÇEKİNMEZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
GÖKTUĞ ÇAĞLAR GÖNÜLLER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE)
FUAT ALPEREN OYAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE)
İREM ÜNVEREN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
PELİNSU DEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
DENİZ GÜLYURT KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (TAM BURSLU)
EGE EREN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
MERT EFE YILMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BAŞAK KURT KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
ŞİLAN BERFİN DOLANÇAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ VE SANAT TARİHİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
DERYA DENİZ ERGEN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
KONUR ALP YILDIZKAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
MEHMET OZAN BAYKAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
NAZLICAN KÜKÜRTÇÜ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
GÜLÇİN ÇETİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
IRMAK İREM ÖZYİĞİT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALPEREN TAHA CERTEL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP SERRA TÜZÜN MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MEHMET DENİZ YAPSIK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
DOĞU TONKUR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ŞEBNEM ŞAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
SERRA BELDAĞ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ
ATAHAN TUNCER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ASENA AYŞE GEVŞEK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
ANIL SARIKAYA ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
SENANUR BAYRAM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
BUKET MUTLU ODTU KKTC KAMPUSU MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
HATİCE ECE ÖZ UNIVERSITY OF WASHINGTON
MURAT KAAN MERAL DELFT UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
ELİF DİLGE GÜL DELFT UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
RUKEN BAŞTIMAR CARLETON COLLEGE
TUNA DİNÇER SCIENCE PO – PARIS
ADA DİKİCİ BERNARD COLLEGE OF COLUMBIA
NEFLE NESLİ ORUÇ UNIVERSITY OF ROCHESTER
GEVHER EYLÜL KARBOĞA UNIVERSITY OF ROCHESTER
ORÇUN TAŞDEMİR VASSAR COLLEGE
AKIN DENİZ HEPER YALE NUS SINGAPORE
EGE KAAN DUMAN DUKE KUNSHAN
NAZLI İDİL DUMAN SAIC-SCHOOL OF THE ART INSTİTUE CHICAGO
GÜLŞAH USLU JACOBS UNIVERSITY INTERNATIONAL RELATIONS: POLITICS & HISTORY
HAZAL SABİHA ERGELEN JACOBS UNIVERSITY BIOCHEMISTRY AND CELL BIOLOGY
CAN GÜRSES JACOBS UNIVERSITY EARTH AND ENVIRONMENTAL SCIENCE
MERT OKYAY UNIVERSITY OF MIAMI
ÇAĞLAR COŞKUNPINAR UNIVERSITY OF MIAMI
OZAN CENGİZ İPEKTEN UNIVERSITY OF MIAMI
BETÜL ANIKER UNIVERSITY OF MIAMI
BERK DENİZ BAŞARER UNIVERSITY OF MIAMI
ALPER ÖZÖNER UNİVERSITY OF GRONINGEN
TUNAKAN AYDIN UNİVERSITA DI PAVIA