2018 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

Adı Soyadı Üniversite / Program
GÜLŞAH USLU Jacobs University
RUKEN BAŞTIMAR Carleton College
TUNA DİNÇER Science Po – Paris
CAN GÜRSES Bülent Ecevit Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
NAZLI İDİL DUMAN SAIC-School of the Art Institue Chicago
ADA DİKİCİ Bernard College of Columbia
BUKET MUTLU ODTU KKTC Kampüsü Makina Mühendisliği
ORÇUN TAŞDEMİR Vassar College
AKIN DENİZ HEPER Yale NUS Singapore
NEFLE NESLİ ORUÇ University of Rochester
GEVHER EYLÜL KARBOĞA University of Rochester
ALPER ÖZÖNER University of Gröningen
EGE KAAN DUMAN Duke Kunshan
HAZAL SABİHA ERGELEN Jacobs University
ELİF DİLGE GÜL Delft University of Technology
MERT OKYAY University of Miami
MURAT KAAN MERAL Delft University of Technology
ÇAĞLAR COŞKUNPINAR University of Miami
TUNAKAN AYDIN Universita di Pavia
OZAN CENGİZ İPEKTEN University of Miami
BETÜL ANIKER University of Miami
BERK DENİZ BAŞARER University of Miami
HATİCE ECE ÖZ University of Washington
NAZLICAN KÜKÜRTÇÜ Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
GÜLÇİN ÇETİN Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
DERYA DENİZ ERGEN Bilkent Üniversitesi Hukuk (Tam Burslu)
KONUR ALP YILDIZKAN Bilkent Üniversitesi Matematik (Tam Burslu)
BERK UZUNONAT Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi
YAĞIZ MURATCAN SAY Boğaziçi Üniversitesi İktisat
ZEYNEP ÇEKİNMEZ Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji
GÖKTUĞ ÇAĞLAR GÖNÜLLER Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret
ERKAY ZÜRAP CityU of Hong Kong
SERRA BELDAĞ Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi
ŞEBNEM ŞAN İstanbul Üniversitesi Hukuk
MEHMET DENİZ YAPSIK İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
DOĞU TONKUR İTÜ Mimarlık
EGE EREN Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar (Tam Burslu)
BAŞAK KURT Koç Üniversitesi Psikoloji (Tam Burslu)
DENİZ GÜLYURT Erasmus University of Rotterdam
MERT EFE YILMAZ Koç Üniversitesi Sosyoloji (%50 Burslu)
İREM ÜNVEREN Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Tam Burslu)
PELİNSU DEMİR Koç Üniversitesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği (Tam Burslu)
ZEYNEP SERRA TÜZÜN Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
ÇETİNCAN ÖNELGE ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
AYŞE ÇOBAN ODTÜ Endüstri Mühendisliği
ERDEM BAHADIR ODTÜ İnşaat Mühendisliği
ATAHAN TUNCER Özyeğin Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
ASENA AYŞE GEVŞEK Özyeğin Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Tam Burslu)
ANIL SARIKAYA Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Tam Burslu)
IRMAK İREM ÖZYİĞİT Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi
ALPEREN TAHA CERTEL Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi
SENANUR BAYRAM Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği