2014 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

AD SOYAD ÜNİVERSİTE ADI PROGRAM ADI
BATUHAN KERİM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SERAY YİĞİTER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
YUSUFCAN MANAV BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
MEHMET TOLGA AKAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
HELİN HOCAOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
DURMUŞ ALPTUĞ COŞAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) TIP (İNGİLİZCE)
İLAYDA MEMİŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
ELİF NAZ KARAKURT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
GÖKTUĞ AŞCI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP
KÜBRA ARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ
ALİ ÇAKAL KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
CEM GÜLTEKİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
ŞAFAK TÜFEKÇİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
TUĞÇE ÖZATEŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (İNGİLİZCE)
AHMET ALP ÇAKICI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
BARIŞ BALCI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BEGÜM SUNAL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
EGE ONAT GEZER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MİMARLIK (%50 BURSLU)
NİSAN KUZULUK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İLKE ESİN AYDINER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SİNEM NUR UYGUN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
ALP MIHÇI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
IŞIN EKİN PARLAR İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
NURDAN YAĞMUR BULUT IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
ALPEREN TÜRKOL CARLETON COLLEGE
ÜMİT LEVENT EROL CASE WESTERN RESERVE UNIVERSITY
MERT KIVANÇ PAKER COLUMBIA-SCİENCE PO
CAN KABULOĞLU GEORGIA TECH
NAZLI GÖLLER GEORGIA TECH
HAYRİYE BÜŞRA SOLAK ST JOHN’S COLLEGE
AYÇA YAĞCI UNIVERSITY OF ROME
CEM HAMLACIBAŞI UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON
SAMED NARİN JACOBS UNIVERSITYBREMEN