2009 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

AD SOYAD ÜNİVERSİTE ADI PROGRAM ADI
CEMRE ONAYLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (DESTEK BURSLU)
YAĞMUR YILMAZ GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
GÜLBERK USLU EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) TIP
DERYA KAMAL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) SOSYOLOJİ
GİZEM HAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) SOSYAL PROGRAMLAR (BURSLU)
EBRU ŞENER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
DİLAY HAZAL AYHAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (ONUR BURSU)
BEGÜM MERVE ŞENER KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (DESTEK BURSLU)
BERİL TAŞDELEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ONUR DİNÇER SOFYA UNIVERSITY MİMARLİK/ İLETİŞİM VE TASARİM (TAM BURSLU)
GİZEM AKMAN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) MATEMATİK (KAPSAMLI BURSLU)
MUHAMMET İKBAL NAMLI KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MATEMATİK (BAŞARI BURSLU)
OZAN YOLASIĞMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MATEMATİK (BAŞARI BURSLU)
ELİF ÇAVDAR GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MATEMATİK
KADİR MATRACI KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (DESTEK BURSLU)
SAMET ERTEN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN SEREL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ÇİÇEK DENİZ TOK KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (DESTEK BURSLU)
BURAK ANIL BULUT KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (BAŞARI BURSLU)
BUĞRA OĞLA EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
MELİSA ASLAN DREXEL UNIVERSITY KİMYA (BAŞARI BURSLU)
SELEN BABUCCU MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KAMU YÖNETİMİ (FRANSIZCA)
SERCAN ALBUT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İSTATİSTİK
GİZEM AYDIN BRYN MAWR UNIVERSITY İŞLETME-EKONOMİ (BURSLU)
RÜŞTÜ ORKUN KORKMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İŞLETME ENFORMATİĞİ (ALMANCA)
TANSU ERİS BENNİNGTON UNIVERSITY İKTİSAT (İNGİLİZCE)
GİZEM DUYU ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ALİ CİHANSIN YILDIZ ST. JOHN’S COLLEGE, ANNAPOLİS HUKUK
BEHZAT SAMİ ERGUN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BAŞARI BURSLU)
MURAT KARABAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
EREN KAHRAMAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (BAŞARI BURSLU)
TOLGA ÖZTÜRK SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (BAŞARI BURSLU)
TUĞÇE SERİN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ (DESTEK BURSLU)
ALÇİN HAKÇA MOUNT HOLYOKE COLLEGE ECONOMICS/FINANCE
AHMET CANPOLAT ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
NAZ BELKAYA JOHNS HOPKİNS UNIVERSITY BİYOMÜHENDİSLİK
İREM ÇAĞRI DURMAN MOUNT HOLYOKE COLLEGE BİOLOGY/PSYCHOLOGY
EKİN ERAR WELLESLEY COLLEGE ART HISTORY AND STUDIO ARTS
ÖMER AKALIN MANCHESTER UNIVERSITY  (UK) (ONUR BURSLU)
ÇINAR DORUK ST. JOHN’S UNIVERSITY
ONUR FİDANGÜL BENNİNGTON COLLEGE
YUNUS CAN GÖRÜR DREXEL UNIVERSITY
SEDEF GÜDEN JACOBS UNIVERSITY BREMEN
ÇAĞLANUR KAYMAZ STANFORD UNIVERSITY