2008 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

AD SOYAD ÜNİVERSİTE ADI PROGRAM ADI
BERK EMİR ILDIZ HAMILTON ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
SEDA TEKERCİ İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (BURSLU)
SEÇİL LAFÇI UNIVERSITY OF CHİCAGO TIP (İNGİLİZCE)
HASAN HÜSEYİN ZORLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) TIP
YAZGI KURBAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
MESUT GÜL COLUMBIA UNIVERSITY SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ÖZDEN ÖNTÜRK BRYN MAWR SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
NUR BANU ÖZKUT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ARAS OKUYUCU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
CEMRE CAN AŞLAMACI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MERVE CANLIER MERSİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
ŞEREF SET HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ALİ EKREM YEŞİLKANAL UNIVERSITY OF CHICAGO FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ (BURSLU)
GÖRKEM GARİPLER KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (DESTEK BURSLU)
ZEYNEP KESKİN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MIMARLIK
MERT ÇORBACI MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
DURUL DOKTOROĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖMER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET ZEMBİLÖREN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE BURSLU)
UĞUR GÜLER KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İKİNCİ ÖĞRETİM)
MUSTAFA ERDİNÇ HORASAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM KANİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONTROL MÜHENDİSLİĞİ
MİNE MERYEM ŞAHİN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
DENİZ ÇETİN LEHIGH UNIVERSITY KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
HAZEL SİLİSTRE JACOBS UNIVERSITY BREMEN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
OZAN ERTÜRK SWARTHMORE KİMYA
CANAN ÖZMEN OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KENTSEL TASARİM VE PEYZAJ MİMARİSİ/MİMARLIK (BURSLU)
RECEP ARSLAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) KAMU YÖNETİMİ (FRANSİZCA)
MELİS KESGİN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İŞLETME (ONUR BURSLU)
ECE BAŞKESEN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İŞLETME (BAŞARİ BURSLU)
IŞIL TÜM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İŞLETME (BAŞARİ BURSLU)
FERİDE AYDINOĞLU WELLESLEY COLLEGE İŞLETME
İSLAM ÇOBAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BURAK KOÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SAFA OKTAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ALİ DEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERİÇ ÖZBAY HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İKTİSAT (UOLP-SUNY GENESEO)
İREM SERBESTSOY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İKTİSAT
OLGU ATÇI İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) HUKUK
KAĞAN KORKMAZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HUKUK
ELİFŞAH ARLI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK / TIP (DESTEK BURSLU)
EMRE LALELİ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK/ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (KAPSAMLI BURSLU)
MERVE YILDIRIM ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
ERSAN ÖZELCİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ZAFER GÜNEY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) FİZİK / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İKİNCİ ÖĞRETİM)
AYÇA DENİZ NİYAZİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) FİZİK
ANIL CAN İPEKÇİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDRÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN KAYIKÇI KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (DESTEK BURSLU)
YILDIZ OKYAY SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (BAŞARI BURSLU)
ECE ÖZALP DUKE/SABANCI ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
HASAN UYANIK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) DİŞ HEKİMLİĞİ
COŞKUN REBAHAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ CEVHER HAZIRLAMA MÜHENDİSLİĞİ
ÜMRAN YILMAZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ CEVHER HAZIRLAMA MÜHENDİSLİĞİ
CEM ATAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
SADUN SÖZER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MELİH BAHAR TECHNİON (İSRAİL)
UTKU GÜÇLÜ DREXEL
EGEMEN KESİKLİ ST. OLAF COLLEGE