2007 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

AD SOYAD ÜNİVERSİTE ADI PROGRAM ADI
AYBÜKE AKDUMAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (BAŞARI BURSLU)
DERYA KARAKÜTÜK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (UOLP-SUNY BİNGHAMTON)
DUYGU UYSALOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
FAZİLET TEKŞAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (BAŞARI BURSLU-FRANSİZCA)
AYŞE AYSU DAMAR SARAH LAWRENCE COLLEGE SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
BURÇİN FURAN (CİHAN) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) SERMAYE PİYASASI
HÜLYA MUTLU İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (BURSLU)
YASEMİN ÖZDEMİR JACOBS UNIVERSITY BREMEN PEYZAJ MİMARLİĞİ
GÜLSEREN TOPÇUOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF TEKCAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI (BURSLU)
HAKAN BİÇER İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (BURSLU)
GAMZE ÖZYURT KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İŞLETME (DESTEK BURSLU)
DEMET DURAN MOUNT HOLYOKE COLLEGE İŞLETME (BURSLU)
SERHAT TAN İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU)
FATMA LÜY HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İKTİSAT
GÖKHAN YILMAZER MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İKTİSAT
ADNAN DAYAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ELİF GÜVEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) HEMŞİRELİK (BAŞARI BURSLU)
GALİP CEM ÇENGELOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN YILDIRIM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
GÖKER ARPAĞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET NECİP ASLAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM ÜNAL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) FELSEFE (BURSLU)
AYNUR TAŞKAN UNIVERSITY OF CHİCAGO FELSEFE
ALİ CEM BAŞER IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EŞİT AĞIRLIKLI PROGRAMLAR (ÜSTÜN BAŞARI BURSLU)
HÜSEYİN SERHAT TETİKOL KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (DESTEK BURSLU)
HAKKI DOĞAN DALAY SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (BAŞARI BURSLU)
NURAN ERDAĞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ-ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (BAŞARI BURSLU)
ŞEREF DÜNDAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) EKONOMİ (DESTEK BURSLU)
DENİZ ECE DALGIÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (BURSLU)
ALPER DİKMEN CARLETON: MN EKONOMİ (BURSLU)
ÇAĞRI CERRAHOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BURKAY GÜR MIT  (BURSLU)
MELİH ÇOKAYGİL ST. LAWRENCE
İDRİS KARA BROWN