Main Logo 4

2008 Mezunlarımız

Adı Soyadı Üniversite Fakülte Bölüm Burs Oranı
Elifşah Arlı Yeditepe Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/ Tıp Fakültesi Genetik ve Biyomühendislik/ Tıp Destek Burslu
Recep Arslan Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Fransızca
Cemre Can Aşlamacı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji  
Cem Ataş Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri  
Olgu Atçı Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk  
Feride Aydınoğlu Wellesley College Psikoloji İşletme  
Melih Bahar Technion (Israel)      
Ece Başkesen Özyeğin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Başarı Burslu
Merve Canlıer Mersin Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji  
Deniz Çetin Lehigh University Chemical Eng&Molecular Bio Kimya Mühendisliği  
İslam Çoban ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme  
Mert Çorbacı Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği İngilizce
Ali Demir İTÜ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  
Durul Doktoroğlu Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya-Metalurji Fakültesi Matematik Mühendisliği  
Ozan Ertürk Swarthmore Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya  
Görkem Garipler Koç Üniversitesi Fen-İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Destek Burslu
Utku Güçlü Drexel      
Mesut Gül Columbia University Economics-Mathematics Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler  
Uğur Güler Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği İkinci Öğretim
Emre Zafer Güney Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi/ Makine Fakültesi Fizik /Endüstri Mühendisliği İkinci Öğretim
Mustafa Erdinç Horasan ODTÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği  
Berk Emir Ildız Hamilton İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler  
Anıl Can İpekçi İTÜ İşletme Fakültesi Endrüstri Mühendisliği  
Gizem Kani İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi Kontrol Mühendisliği  
Hakan Kayıkçı Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Destek Burslu
Melis Kesgin Özyeğin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Onur Burslu
Egemen Kesikli St. Olaf College Music Theory/Composition    
Zeynep Keskin ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık  
Burak Koç İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme  
Kağan Korkmaz Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk  
Yazgı Kurban Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İngilizce
Seçil Lafçı University of Chicago Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıp İngilizce
Emre Laleli Bilkent Üniversitesi Fen Fakültesi/ Mühendislik Fakültesi Fizik/ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kapsamlı Burslu
Ayça Deniz Niyazi Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik  
Safa Oktay İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme  
Aras Okuyucu ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi  
Yıldız Okyay Sabancı Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları Başarı Burslu
Mert Ömer Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya-Metalurji Fakültesi Matematik Mühendisliği  
Özden Öntürk Bryn Mawr İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler  
Ece Özalp Duke/Sabancı Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları  
Meriç Özbay Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat UOLP-SUNY GENESEO
Ersan Özelci İTÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Mühendisliği  
Nur Banu Özkut Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler  
Canan Özmen Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi/Mimarlık Burslu
Coşkun Rebahan İTÜ Maden Fakültesi Cevher Hazırlama Mühendisliği  
İrem Serbestsoy Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat  
Şeref Set Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği İngilizce
Hazel Silistre Jacobs University Bremen Biochemistry and Cell Biology Kimya Mühendisliği  
Sadun Sözer Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği  
Mine Meryem Şahin Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği İngilizce
Seda Tekerci İstanbul Ticaret Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Turizm İşletmeciliği Burslu
Işıl Tüm Özyeğin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Başarı Burslu
Hasan Uyanık Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi    
Ali Ekrem Yeşilkanal University of Chicago Molecular Biology/Music ODTÜ Fen-Edebiyat Fakültesi
Merve Yıldırım ODTÜ Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği  
Ümran Yılmaz İTÜ Maden Fakültesi Cevher Hazırlama Mühendisliği  
Ahmet Zembilören Anadolu Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği İngilizce
Hasan Hüseyin Zorlu Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp