Main Logo 4

2009 Mezunlarımız

Adı Soyadı Üniversite Fakülte Bölüm Burs Oranı
Ömer Akalın Manchester U (UK)     Onur Burslu
Gizem Akman Bilkent Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Kapsamlı Burslu
Sercan Albut ODTÜ Fen-Edebiyat Fakültesi İstatistik  
Melisa Aslan Drexel Fen Fakültesi Kimya Başarı Burslu
Gizem Aydın Bryn Mawr İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme-Ekonomi Burslu
Dilay Hazal Ayhan Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları Onur Bursu
Selen Babuccu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Fransızca
Naz Belkaya Johns Hopkins Kimya-Metalurji Fakültesi Biyomühendislik  
Burak Anıl Bulut Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği Başarı Burslu
Ahmet Canpolat Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi    
Elif Çavdar Galatasaray Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik  
Onur Dinçer Sofya University Tıp Fakültesi Mimarlık/ İletişim ve Tasarım Tam Burslu
Çınar Doruk St. John's      
İrem Çağrı Durman Mount Holyoke College Biology/Psychology    
Gizem Duyu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi    
Ekin Erar Wellesley College Art History and Studio Arts Double Major    
Behzat Sami Ergun Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Başarı Burslu
Tansu Eris Bennington İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İngilizce
Samet Erten Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Makine Mühendisliği  
Onur Fidangül Bennington College      
Yunus Can Görür Drexel      
Sedef Güden Jacobs University Bremen SHSS-Integrated Social and Cognitive Psychology    
Alçin Hakça Mount Holyoke College Economics/Finance    
Gizem Han Işık Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyal Programlar Burslu
Eren Kahraman Sabancı Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları Başarı Burslu
Derya Kamal Galatasaray Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji  
Murat Karabaş Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği  
Çağlanur Kaymaz Stanford      
Rüştü Orkun Korkmaz Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Enformatiği Almanca
Kadir Matracı Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Destek Burslu
Muhammet İkbal Namlı Koç Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Başarı Burslu
Buğra Oğla Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği İngilizce
Cemre Onaylı Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler Destek Burslu
Tolga Öztürk Sabancı Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları Başarı Burslu
Batuhan Serel İTÜ Makine Fakültesi Makine Mühendisliği  
Tuğçe Serin Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Destek Burslu
Begüm Merve Şener Koç Üniversitesi Fen Fakültesi/Mühendislik Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Destek Burslu
Ebru Şener İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji  
Beril Taşdelen Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik  
Çiçek Deniz Tok Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği Destek Burslu
Gülberk Uslu Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi    
Ali Cihansın Yıldız St. John's College, Annapolis Liberal Arts/Hukuk Fakültesi    
Yağmur Yılmaz Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler  
Ozan Yolasığmaz Koç Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Başarı Burslu
Ozan Yolasığmaz Koç Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Başarı Burslu