Main Logo 4

Merak Konulu Fotoğraf Yarışması'nın Sonuçları Açıklandı!

Yarışmamızın sonuçları aşağıdaki gibidir. Katılımcılarımızın hepsine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ödül törenimiz ve sergimiz 6-10 Haziran tarihleri arasında düzenlediğimiz Bilim ve Sanat Haftası içerisinde yapılacak, tam tarihi belli olduğu anda paylaşılacaktır. 

Sonuç Listesi: 

 


Ortaokul
1. Gökçe Nur Çıbıkçı - Özel Ufuk Ortaokulu – Muğla
2. Nazlı Yasmin Warner - Özel MEF Ortaokulu – İstanbul
3. Berre Kahraman - Bahçeşehir Ortaokulu – Mersin

Sergi katılımcıları:
· Baran Avcı - İYTEV Yücel Tonguç Koleji – İzmir (2)
· Deniz Öge - TED Ege Koleji – Aydın (3)
· Doğa Öge - TED Ege Koleji – Aydın (2)
· Emin Derin Deniz - İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu – İstanbul
· Efe Tan Çıbıkçı – Özel Ufuk Ortaokulu – Muğla
· Lara Ceren Yıldırım - İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu – İstanbul
· Levent Bahçeci – BİLSEM – Sakarya
· Berre Kahraman - Bahçeşehir Ortaokulu – Mersin

Lise
1. Emre Erim - Beyşehir Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi – Konya
2. Buse Siya - Buca Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – İzmir
3. Mustafa Danışoğlu - Galileo Galilei İtalyan Lisesi – İstanbul

Sergi Katılımcıları:
· Aleyna Çelen - Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – İstanbul
· Zeynep Büşra Ayar - Anafartalar Anadolu Lisesi – Ankara
· Ceren Dilber - Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – İstanbul
· Gül Sena Altıntaş – TEVİTÖL – Kocaeli
· Gökhan Balta - Ayvacık Anadolu Lisesi – Çanakkale
· Mert Yüksel Andırın - Haydarpaşa Anadolu Lisesi –İstanbul
· Mustafa Danışoğlu - Galileo Galilei İtalyan Lisesi – İstanbul (2)
· Necati Enes Miletli - Özel Büyük Temel Lisesi – Bursa
· İmminur Bulut - Buca Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – İzmir
· Eda Nur - Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi – Ankara
· Uğur Yeşilçiçek - Gazi Anadolu Lisesi – Trabzon


Yetişkin
1. Caner Başer – Aksaray
2. Ali Mermertaş – Trabzon
3. Arif Miletli – Bursa

 

Sergi Katılımcıları:
· Tuğçe Gündüz – İstanbul (2)
· Ahmet Çetintaş – Bursa (2)
· Arif Miletli - Bursa
· Arzu Bulut Yücel – Kayseri
· Caner Başer – Ankara
· Hülya Bayram – Erzurum
· Oğuz İpçi – Konya (2)
· Şükrettin Yeşilçiçek – Trabzon
· Yakup Eyüp - İstanbul

 

Haberler

Eski Haberler / Duyurular

October 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5